18 Eylül 2010 Cumartesi

Tatilden dönmek...

Gerçekten ihtiyacım vardı tatile... 3gunde olsa kafa dınlemek gerçekten insana ilaç gibi geliyor...Deniz guneş kumsal.. ohh miss akşam iç iç iç sabah kalk şezlongta uyu :)) evet 3 gunumu boyle geçirdim ama superdı..Sanırım 3 saat uyumuyordum gunde ..
Gece yatta köpük partisi sabah şezlong uyuma:) ama tatilimi 3 gunden fazla aynı yerde geçiremeyenlerdenım ben.. hanı boyle bi tatil koyunde 1 hafta nasıl kalırlar anlamam..Benim için yeni yerler gormek daha ilgi çekici oldugundandır belki .. Bi yerde 3 gun kalmak bana eziyet olma durumuna giriyor çnku aynı seylerı yapmak hoşuma gitmiyor..Ya burda bile memnunıyetsızlıgım cıkıyo ortaya ama :) Napim ya ben boyleyım..

Bu aralar moralım tavan ama:)) yogn bi iş temposnda calıstıgım halde hala moralmen ıyısem ne mutlu bana yaa:)) zaten ruh hali onemlı ınsanda bende her zaman tavan modu olmadıgımdan bu anlarımın kıymetını bılmek ıstıyorum acıkcası..

Evet hala yanlızım belkı ama alıştım ben bu halime yaa aslında hayatımda kımse olmayınca ınsan baska bı rahat oluyor.. hoş hayatıma birini sokmak benım ıcın cok zor oluyor.. cunk gerçekten anlaşılması guc bir insanım bende bunu farkındayım acaip arızayım ama aslında bu halımı karsımdakı ınsan yapıyor.. aslıonda kelebek gını olabılırım o potansıyel var ama ıste bun cıakrtacak adam yok:) Ben ne ıstedıgımı bıldıgm anda hersey duzelecek bılıyorm ama ben bıle bılmıyorm ne ıstedıgımı:DOnline Sayaç

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder